Simola Hotel Country Club & Spa

Hotel

Het vijfsterren Simola Hotel Country Club & Spa ligt hoog in de heuvels boven Knysna, op een landgoed van maar liefst 325 hectare. Vanuit het resort heeft u een panoramisch uitzicht op de glooiende bergen, de Knysna-lagune en in de verte de beroemde Heads. Het hotel beschikt over 40 luxe appartementen van 115–145 m² met twee slaapkamers. De master bedroom heeft een kingsize bed, complete en-suite badkamer en bidet, terwijl de tweede slaapkamer twee aparte bedden en een eigen douche biedt. Alle appartementen zijn uitgerust met een volledig ingerichte keuken, airconditioning, tv, wifi, terras of balkon, en combineren ruimte en luxe met huiselijk comfort.

Gastronomie

Culinair genieten kan in de Orchid Room en de Sushi Bar, waar smaakvolle à-la-cartegerechten en verse sushi worden geserveerd. Voor een ontspannen afsluiting van de dag is er Sir Roy’s Bar, met een uitgebreide selectie cognacs, likeuren en sigaren. Het hotel biedt daarnaast stijlvolle lounges en terrassen, waar u onder het genot van een drankje kunt genieten van de uitzichten over de Knysna-vallei.

Golf

Simola beschikt over een 18-holes championship golfbaan, ontworpen door Jack Nicklaus. De baan slingert door het heuvelachtige landschap en biedt uitdagende holes met indrukwekkende uitzichten over de rivier en de Knysna-lagune. De perfecte combinatie van een technische uitdaging en adembenemende natuur maakt golfen bij Simola tot een onvergetelijke ervaring.