Wilt u een golf groepsreis organiseren met vrienden of collega’s, maar ziet u op tegen de organisatie? Met de groepsreizen golf van Golftime wordt alles voor u geregeld. Samen met Michiel de Boer stellen wij een reis samen die aansluit bij uw wensen en die van uw gezelschap. Of het nu gaat om een golfweekend of een uitgebreide golfvakantie, wij verzorgen de complete organisatie. Denk aan geschikte accommodaties, starttijden en eventuele extra’s, zodat u zorgeloos kunt genieten van uw verblijf.
Golf groepsreizen op maat
Onze groepsreizen golf worden volledig op maat samengesteld. Of u nu reist met een kleine groep of een groter gezelschap, wij zorgen voor een passende bestemming en een programma dat aansluit bij uw niveau en voorkeuren. Hieronder vindt u een selectie van accommodaties die door Michiel zijn geselecteerd en zeer geschikt zijn voor groepsreizen.
Meer informatie
Heeft u interesse in een van de reizen of wilt u advies bij het samenstellen van uw golf groepsreis? Neem dan gerust contact op met Michiel de Boer via michiel@golftime.nl of bel naar 033 – 462 72 00.